DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 80 €

info@herbahouse.sk

0948 09 47 45

Blog Zdravé receptyHelen Bio éterický olej Citrón (5ml)

Kód produktu: 161123.89 €

Dostupnosť: 1 - 7 dní

Slovenský názov: Citrónovník
Latinský názov: Citrus limon
 
Esenciálny olej z citróna sa získava zo šupky plodov Citrus limonum. Vôňa toho oleja je svieža a ostrá. Celkovo napĺňa priestor pozitívnou energiou.
 
Indikácie: tráviace ťažkosti, protikŕčové účinky, výrazné antibakteriálne účinky, akné.
 
Inhalácia: do aromalampy nakvapkajte 3 až 8 kvapiek citrónového oleja, záleží na veľkosti miestnosti.
Vaňový kúpeľ: 8 – 10 kvapiek oleja nalejte do vody a premiešajte. Teplota vody by nemala presahovat 35-37 °C. Doba kúpeľa je maximálne 20 minut.
 
Produkt je vhodný na vonkajšie použitie.
 
Všeobecné upozornenia k 100% esenciálnym olejom: Éterické oleje (silice, esenciálne oleje) sú zmesi prchavých látok s liečivými účinkami, získavané z rastlín destiláciou s vodnou parou, prípadne lisovaním. Pred použitím esenciálnych olejov priamo na pokožku, najprv otestujte jeho reakciu na Vašej pokožke, len tak zabránime možným kožným reakciám, ktoré môžu nastať pri kontakte jednotlivých zložiek silíc s nadmerne citlivou pokožkou. Kvapnutím 1 kvapky neriedeného oleja na vnútornú stranu predlaktia a jemným vmasírovaním otestujete prípadnú reakciu. Ak do 24 hodín od aplikácie nezaznamenáte žiadne zmeny na pokožke v mieste testovania, môžte tento esenciálny olej používať. AK pri vdýchnutí alebo pri aplikácii na pokožku zaregistrujete nepríjemné zmeny ukončite jeho používanie a vyskúšajte iný druh oleja. Esenciálne oleje sú mierne horľavé a z toho dôvodu ich nepoužívajte pri otvorenom ohni, a v saune ich neriedené neaplikujte na horúce kamene.
Aromalampu so zapálenou sviečkou nikdy nenechávajte bez dozoru!
Skladujte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom mieste bez prístupu svetla. Esenciálny olej nepoužívajte neriedený na pokožku, na porušenú pokožku nepoužívajte ani riedený! Olej nesmie prísť do styku s očami, ústami, sliznicami, ak sa tak stane, vymyte olej dostatočným množstvom vody!

Objem 5ml


Helen
Helen

Otázka na predajcu


Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU