DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 80 €

info@herbahouse.sk

0948 09 47 45

Blog Zdravé receptyAromax Éterický olej Bobkový list (5ml)

Kód produktu: 150176.99 € s DPH

Dostupnosť: 1 - 7 dní

Slovenský názov: Vavrín pravý (bobkový list)
Latinský názov: Laurus nobilis
Vôňa: Aromatická, svieža, silná, korenistá vôňa.


Inhalácia: na osvieženie vzduchu miestnosti: do aromalampy nakvapkajte 4 kvapky bobkového oleja, 3 kvapky koriandrového oleja, 2 kvapky grapefruitového a 2 kvapky klinčekového oleja.
Olej na ošetrenie nechtov: 10 kvapiek oleja z bobkového listu, 4 kvapiek tea tree oleja, 4 kvapiek klinčekového oleja, 20 kvapiek makadamového oleja zamiešajte. Slabé, mäkké, lámavé nechty na rukách viackrát denne natierajte.


Zloženie: Neriedený esenciálny olej Bobkový list - Vavrín pravý (Laurus nobilis L.), Cineole; Pin-2(3)-ene; Linalool; 4-Allylveratrole.
Obsahuje prírodný: limonén, linalool a methyl eugenol.


Upozornenie: Produkt je vhodný len na vonkajšie použitie! Uchovávajte mimo dosahu detí! Horlavina! Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest. Spôsobuje vážne podráždenie očí pri priamom kontakte. Môže dráždiť pokožku u citlivých ľudí. Pri náhodnom zhltnutí ihneď nájdite lekársku pomoc. Nevyvolávajte zvracanie! Pri styku s pokožkou dôkladne umyte mydlom a vodou. Pri kontakte s očami vypláchnite veľkým množstvom vody niekoľko minút. Pri podráždení pokožky: vyhľadajte lekárske ošetrenie. Pri vdýchnutí môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Pravdepodobne pôsobuje rakovinu. Veľmi jedovatý pre vodné organizmy, môže spôsobiť dlhodobé nepriaznivé účinky vo vodnej zložke životného prostredia. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a v saune ich neriedené neaplikujte na horúce kamene. Aromalampu so zapálenou sviečkou nikdy nenechávajte bez dozoru! Prípravok a obal zneškodňujte v súlade ustanovení zákona o odpadoch.

Všeobecné upozornenia k 100% esenciálnym olejom:
Éterické oleje (silice, esenciálne oleje) sú zmesi prchavých látok s liečivými účinkami, získavané z rastlín destiláciou s vodnou parou, prípadne lisovaním. Pred použitím esenciálnych olejov priamo na pokožku, najprv otestujte jeho reakciu na Vašej pokožke, aby ste zabránili možným kožným reakciám, ktoré môžu nastať pri kontakte jednotlivých zložiek silíc s nadmerne citlivou pokožkou. Kvapnutím 1 kvapky neriedeného oleja na vnútornú stranu predlaktia a jemným vmasírovaním otestujete prípadnú reakciu. Ak do 24 hodín od aplikácie nezaznamenáte žiadne zmeny na pokožke v mieste testovania, môžete tento esenciálny olej používať. Nepoužívať neriedené na kožu.


Krajina pôvodu: EU.

EAN 5997733311730

Objem 5ml


Aromax
Aromax

Otázka na predajcu


Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK