DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 80 €

info@herbahouse.sk

0948 09 47 45

Blog Zdravé receptyAromax Éterický olej Borievkový (10ml)

Kód produktu: 149894.75 € s DPH

Dostupnosť: 1 - 7 dní

Slovenský názov: Borievka obyčajná
Latinský názov: Juniperus communis
Ľudovo: borievka, jalovec
Vôňa:príjemná korenistá, borovicová.

Neriedený éterický olej Borievka - Juniper oil - na aromatické účely.

Účinky: Borievkový olej pomáha pri liečbe močových orgánov v prípade zápalu močového mechúra a ochoreniach močových ciest. Olej pridaný do sedacej kúpele lieči hemoroidy a menštruačné problémy. Pridaný do masážneho oleja zmierňuje svalové kŕče a bolesti zapálených kĺbov. Inhaláciou sa môže liečiť aj prechladnutie, kašeľ a bronchitída. Borievka vďaka protizápalovému účinku pomôže v odstránení vyrážok. Je vynikajúci aj proti celulitíde a kŕčových žíl.
Jeho vôňa pomôže prekonať nervózne napätie, úzkosť a stres. Citovo vyčerpanému človeku opäť dodá silu a chuť do života.

Inhalácia: do aromalampy nakvapkajte 3 až 8 kvapiek oleja, záleží na veľkosti miestnosti.
Vaňový kúpeľ: 8–10 kvapiek oleja nalejte do vody a premiešajte. Teplota vody by nemala presahovať 35-37°C. Doba kúpeľa je maximálne 20 minút.

Upozornenie: Produkt je vhodný len na vonkajšie použitie! Horlavina! Neodporúča sa pre tehotné ženy a pre ľudí s problémami s obličkami kvôli silnému vylučovaciu účinku. Spôsobuje vážne podráždenie očí pri priamom kontakte. Môže dráždiť pokožku u citlivých ľudí. Pri náhodnom zhltnutí ihneď nájdite lekársku pomoc. Nevyvolávajte zvracanie! Pri styku s pokožkou dôkladne umyte mydlom a vodou. Pri kontakte s očami vypláchnite veľkým množstvom vody niekoľko minút. Pri podráždení pokožky: vyhľadajte lekárske ošetrenie. Pri vdýchnutí môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Veľmi jedovatý pre vodné organizmy, môže spôsobiť dlhodobé nepriaznivé účinky vo vodnej zložke životného prostredia.
Chráňte pred deťmi! Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a v saune ich neriedené neaplikujte na horúce kamene. Aromalampu so zapálenou sviečkou nikdy nenechávajte bez dozoru! Prípravok a obal zneškodňujte v súlade ustanovení zákona o odpadoch.

Všeobecné upozornenia k 100% esenciálnym olejom:
Éterické oleje (silice, esenciálne oleje) sú zmesi prchavých látok s liečivými účinkami, získavané z rastlín destiláciou s vodnou parou, prípadne lisovaním. Pred použitím esenciálnych olejov priamo na pokožku, najprv otestujte jeho reakciu na Vašej pokožke, aby ste zabránili možným kožným reakciám, ktoré môžu nastať pri kontakte jednotlivých zložiek silíc s nadmerne citlivou pokožkou. Kvapnutím 1 kvapky neriedeného oleja na vnútornú stranu predlaktia a jemným vmasírovaním otestujete prípadnú reakciu. Ak do 24 hodín od aplikácie nezaznamenáte žiadne zmeny na pokožke v mieste testovania, môžte tento esenciálny olej používať.

Krajina pôvodu: EU.

EAN 5997733311334

Objem 10ml


Aromax
Aromax

Otázka na predajcu


Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK