DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 80 €

info@herbahouse.sk

0948 09 47 45

Blog Zdravé receptyAromax Prírodný olej z jadier hrozna (50ml)

Kód produktu: 150514.35 € s DPH

Dostupnosť: 1 - 7 dní

Slovenský názov: Vinič hroznorodý
Latinský názov: Vitis Vinifera
Vôňa: jemná, takmer neutrálna
 
Účinky: vitaminizuje a zjemňuje pokožku, zabraňuje predčasnému starnutiu, vyhladzuje a chráni pleť pred stratou prirodzenej vlhkosti, upokojuje pokožku, prinavracia lesk vlasom, doplní stratu tuku po použití šampónu, má liečivé a hojivé účinky, každú bunku v pokožke vyburcuje k vlastnej obranyschopnosti, brzdí odbúravanie kyseliny hyalurónovej, ktorá má v pokožke na starosti udržiavanie potrebnej vlhkosti. Pokožka bude lepšie zásobená vodou, takže bude napnutejšia a hladšia - poteší každého, kto bojuje s celulitídou a zlepší aj stav strií.
 
Použitie: 
Pleťový olej: 1-1 kvapku geraniového, citrónového a bergamotového esenciálneho oleja pridajte do 20ml oleja z jadier hrozna. 
Telový olej: 10 kvapiek citrónového, 4 kvapiek levanduľového, 2 kvapky geraniového oleja pridajte do 50 ml oleja z jadier hrozna. Ideálny pre pravidelné masáže pokožky po sprchovaní a kúpeli.
Na pokožku hlavy : pridať pár kvapiek do šampónu alebo kondicionéru.
 
 
Zloženie: 100% olej z jadier hrozna
 
Skladovanie: Skladujte na chladnom, tmavom a suchom mieste.
 
Upozornenie:  Produkt je vhodný len na vonkajšie použitie. 
 
Všeobecné upozornenia k 100% esenciálnym olejom:
Éterické oleje (silice, esenciálne oleje) sú zmesi prchavých látok s liečivými účinkami, získavané z rastlín destiláciou s vodnou parou, prípadne lisovaním. Pred použitím esenciálnych olejov priamo na pokožku, najprv otestujte jeho reakciu na Vašej pokožke, aby ste zabránili možným kožným reakciám, ktoré môžu nastať pri kontakte jednotlivých zložiek silíc s nadmerne citlivou pokožkou. Kvapnutím 1 kvapky neriedeného oleja na vnútornú stranu predlaktia a jemným vmasírovaním otestujete prípadnú reakciu. Ak do 24 hodín od aplikácie nezaznamenáte žiadne zmeny na pokožke v mieste testovania, môžete tento esenciálny olej používať.
AK pri vdýchnutí alebo pri aplikácii na pokožku zaregistrujete nepríjemné zmeny ukončite jeho používanie a vyskúšajte iný druh oleja. Esenciálne oleje sú mierne horľavé a z toho dôvodu ich nepoužívajte pri otvorenom ohni, a v saune ich neriedené neaplikujte na horúce kamene.
Aromalampu so zapálenou sviečkou nikdy nenechávajte bez dozoru!
Skladujte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom mieste bez prístupu svetla. Esenciálny olej nepoužívajte neriedený na pokožku, na porušenú pokožku nepoužívajte ani riedený! Olej nesmie prísť do styku s očami, ústami, sliznicami, ak sa tak stane, vymyte olej dostatočným množstvom vody! Prípravok a obal zneškodňujte v súlade ustanovení zákona o odpadoch.
 
 
 

EAN 5997733313055

Objem 50ml


Aromax
Aromax

Otázka na predajcu


Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK