DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 80 €

info@herbahouse.sk

0948 09 47 45

Blog Zdravé receptyAromax Éterický olej Cedrový (10ml)

Kód produktu: 149764.39 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Slovenský názov: Cedr atlaský
Latinský názov: Cedrus atlantica
Ľudovo: fefermincľa, feferminca


Olej z cédrového dreva má jasnú farbu a jeho aróma je "mužnejšia", pre svoju jemnú gáfrovú vôňu patrí k eterickým olejom, ktoré sú vhodné pre chvíle na rozjímanie. Jeho teplá, sladká, drevito-balzamová aróma nám pomáha dostať sa z negatívnych či hrozivých situácií a premeniť ich na skúsenosť, z ktorej môžeme čerpať silu a múdrosť. Obsahuje serotonín – hormón šťastia.


Pomáha pri: poruchy spánku, bolesti hlavy, depresie, ekzémy, psoriáza, zápaly dýchacích ciest, oslabené priedušky, astma a bronchitída.
posiluje endokrinný systém, upravuje činnosť štítnej žlazy, posiluje imunitu, zlepšuje krvotvorbu, odstraňuje únavu, omladzuje pokožku a navracia jej pružnosť.


Inhalácia: do aromalampy nakvapkajte 3 až 8 kvapiek cédrového oleja, záleží na veľkosti miestnosti.
Vaňový kúpeľ: 8–10 kvapiek oleja nalejte do vody a premiešajte. Teplota vody by nemala presahovať 35-37°C. Doba kúpeľa je maximálne 20 minút.
Vlasy: do 100ml šampónu pridajte 10 kvapiek cédrovej živice, a umyte si vlasy ako bežne. Cédrový olej vlasy posilní a vdýchne im nový život.


Zloženie: neriedený 100% esenciálny cédrový olej.


Upozornenie: Produkt je vhodný len na vonkajšie použitie! Horlavina! Spôsobuje vážne podráždenie očí pri priamom kontakte. Môže dráždiť pokožku u citlivých ľudí. Pri náhodnom zhltnutí ihneď nájdite lekársku pomoc. Nevyvolávajte zvracanie! Pri kontakte s očami vypláchnite veľkým množstvom vody niekoľko minút. Pri podráždení pokožky: vyhľadajte lekárske ošetrenie. Pri vdýchnutí môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Veľmi jedovatý pre vodné organizmy, môže spôsobiť dlhodobé nepriaznivé účinky vo vodnej zložke životného prostredia.
Chráňte pred deťmi! Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a v saune ich neriedené neaplikujte na horúce kamene. Aromalampu so zapálenou sviečkou nikdy nenechávajte bez dozoru! Prípravok a obal zneškodňujte v súlade ustanovení zákona o odpadoch.

Všeobecné upozornenia k 100% esenciálnym olejom:
Éterické oleje (silice, esenciálne oleje) sú zmesi prchavých látok s liečivými účinkami, získavané z rastlín destiláciou s vodnou parou, prípadne lisovaním. Pred použitím esenciálnych olejov priamo na pokožku, najprv otestujte jeho reakciu na Vašej pokožke, aby ste zabránili možným kožným reakciám, ktoré môžu nastať pri kontakte jednotlivých zložiek silíc s nadmerne citlivou pokožkou. Kvapnutím 1 kvapky neriedeného oleja na vnútornú stranu predlaktia a jemným vmasírovaním otestujete prípadnú reakciu. Ak do 24 hodín od aplikácie nezaznamenáte žiadne zmeny na pokožke v mieste testovania, môžte tento esenciálny olej používať.


Krajina pôvodu: EU.

EAN 5997733311204

Objem 10ml


Aromax
Aromax

Otázka na predajcu


Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK