DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 99 €

info@herbahouse.sk

Blog Zdravé recepty


Loading

Sun Moon

(37 produktov)

Strana 2/2

Zoradiť:
Počet na stranu:

Obrázok pre Sun Moon Pleťová maska ​​s kryštálovým kolagénovým a zlatým práškom (1ks)
Najpredávanejšie

Sun Moon Pleťová maska ​​s kryštálovým kolagénovým a zla...

Doručenie do: 1 - 4 dní

Ľahko sa vstrebávajúca pleťová maska ​​s gélovou textúrou pleť hydratuje a dodáva jej energiu.   Zvyšuje elasticitu vlákien spojivového tk...

Objem: 1ks
Hmotnosť pevného podielu:

3.65 € s DPH2.97 € bez DPH

Obrázok pre I-Medical Nosové pásiky proti chrápaniu (10ks)
Novinka

I-Medical Nosové pásiky proti chrápaniu (10ks)

Doručenie do: 1 - 4 dní

Lepšie dýchanie nosom počas dňa aj noci Doprajte si prirodzene voľnejšie dýchanie, pokojnejší spánok a väčší komfort bez liekov.   Ak vás tr...

Objem: 10ks
Hmotnosť pevného podielu:

6.00 € s DPH4.88 € bez DPH

Obrázok pre Sun Moon Kolagénová maska na pery s kyselinou hyalurónovou (1ks)
Najpredávanejšie

Sun Moon Kolagénová maska na pery s kyselinou hyalurónovou (1ks)

Doručenie do: 1 - 4 dní

Hebký a hydratovaný úsmev už za 30 minút – kolagénová maska pre suché a namáhané pery Doprajte svojim perám intenzívnu starostlivosť s kolagénom...

Objem: 1ks
Hmotnosť pevného podielu:

1.30 € s DPH1.06 € bez DPH

Obrázok pre Sun Moon Instantný čaj podporujúca odbúravanie tukov a trávenie (10ks)

Sun Moon Instantný čaj podporujúca odbúravanie tukov a tráveni...

Doručenie do: 1 - 4 dní

Čajová zmes podporujúca odbúravanie tukov a trávenie, instantný, porciovaný. Bez kofeínu. Zmes čínskeho bylinného čaju, ktorá môže podporiť t...

Objem: 150g (10 x 15g)
Hmotnosť pevného podielu:

5.55 € s DPH4.66 € bez DPH

Obrázok pre Sun Moon Náplaste na prstové kĺby s bylinkovými extraktmi (18ks)

Sun Moon Náplaste na prstové kĺby s bylinkovými extraktmi (18ks)

Doručenie do: 1 - 4 dní

Pohodlie a voľnosť pohybu pre vaše prsty každý deň Prečo práve teraz?   Uľavte svojim prstom od stuhnutia a nepohodlia, ktoré narúša každ...

Objem: 18ks / balenie
Hmotnosť pevného podielu:

5.55 € s DPH4.51 € bez DPH


Strana 2/2

1 2



Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK